طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری یکی از بهترین راه حل هایی است که می توان در طراحی داخلی ادارات و دفاتر کار به کار برد.وقتی نوبت به بهینه سازی فضای اداری می رسد، پارتیشن ها می توانند راه خیلی کم هزینه، انعطاف پذیر و کارآمدتر از نصب دیوارهای گران قیمت و دائمی باشند.و همچنین یک فرصت ایده آل برای دفاتر شلوغ که ممکن است اهداف متعددی داشته باشند، یا برای ساختمان های اجاره ای که ممکن است تغییرات ساختاری عمده در آن مناسب نباشد،نیز می باشد.در نتیجه این بدان معناست که مهم نیست که چقدر فضا دارید و چه انتظاراتی از محیط خود دارید، بلکه آن است که شما به راحتی با یک پارتیشن اداری به اهداف خود دست می یابید.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری چیست ؟

پارتیشن اداری یکی از جزییاتی است که در ادارات و شرکت ها از آن استفاده می شود تا فضای مناسب تری برای افراد به وجود بیاید و در عین حال قسمت های مختلف را بدون آنکه دیواری ساخته شود و یا تغییر بنیادی در داخل واحد ایجاد شود به وجود می آورد. این نوع تقسیم بندب و جداسازی براساس نوع نیاز افراد و شرکت ها تعریف می شود که به بررسی برخی از آنان می پردازیم.

انواع پارتیشن اداری:

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن های اداری متحرک یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین سبک های تقسیم کننده اتاق هستند. این پارتیشن‌های مستقل که برای حمل‌پذیری نهایی طراحی شده‌اند، می‌توانند به راحتی در دفتر جابه‌جا شوند تا از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرند. پارتیشن‌های اداری متحرک که از مواد مختلف و متناسب با طراحی داخلی شما ساخته شده‌اند، انواع مختلفی دارند که مناسب هر فضای اداری یا ساختمان شرکتی هستند.

صفحه نمایش و پارتیشن اداری تاشو

بسیار قابل حمل و دارای لولاهای کاملاً مفصلی هستند، این نوع پارتیشن های اداری را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که متناسب با هر چیدمان اداری باشد و یکی از منعطف ترین، مقرون به صرفه ترین و همه کاره ترین گزینه های موجود در بازار است.

پارتیشن اداری

پارتیشن‌های اداری تاشو که از مواد سبک وزن ساخته شده و روی چرخ‌ها نصب شده‌اند، می‌توانند به راحتی در فضای شما جابه‌جا شوند، در چند لحظه برای ایجاد یک دفتر خصوصی، فضای کامپیوتر یا اتاق جلسه موقت تنظیم شوند و سپس تا شوند و برای استفاده در آینده ذخیره شوند. این پارتیشن‌های راحت با داشتن یک ردپای باریک هنگام بسته‌بندی، به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز ندارند، و آنها را به گزینه‌ای عالی برای مشاغلی با فضای محدود تبدیل می‌کند.
پارتیشن‌های اداری تاشو می‌توانند از دیوارهای بزرگ آکاردئونی و جداکننده‌های اداری تا صفحه‌های آکوستیک کوچک‌تر متغیر باشند. آنها را می توان از هر چیزی از شیشه منعکس کننده سر و صدا و پلی کربنات گرفته تا پارچه آکوستیک ضد صدا تهیه کرد. حتی پارتیشن‌های حصیری در بازار وجود دارند که مانع بصری شیک برای دفاتر مدرن می‌شوند، اگرچه این پارتیشن‌ها کیفیت کاهش نویز محدودی را ارائه می‌دهند.
پارتیشن های تاشو به دلیل طراحی سازگار و قابلیت حمل بالا، یکی از محبوب ترین راه حل های پارتیشن بندی در محیط اداری هستند.پارتیشن‌های اداری تاشو می‌توانند از دیوارهای بزرگ آکاردئونی و جداکننده‌های اداری تا صفحه‌های آکوستیک کوچک‌تر متغیر باشند.

پارتیشن اداری کشویی

صفحه نمایش های کشویی  طراحی شده قابل حمل هستند که به صورت یکسان و باریک هستند که به این معنی است که فقط می توانند در یک خط مستقیم باز شوند.این سبک از پارتیشن های سیار مخصوصاً برای چیدمان های اداری کوچک مناسب است. از آنجایی که پارتیشن‌های کشویی نیازی به باز شدن مانند دیوارهای آکاردئونی ندارند، می‌توان آن‌ها را به راحتی در کنار یک میز کار یا بین دو فضای اداری بدون نیاز به جابجایی مبلمان قرار داد.

"</h3

 

پارتیشن ثابت

پارتیشن های اداری ثابت عایق مناسبی برای صدا هستند .این پارتیشن ها به دلیل طراحی ثابتی که دارند می توانند از مواد سنگین تری مانند شیشه، چوب و حتی فولاد با روکش پودری ساخته شوند. بدون نیاز به قابلیت حمل، آنها همچنین می توانند دارای پانل های تمام ارتفاع برای پوشش واقعی از کف تا سقف، حفظ حریم خصوصی و کنترل صدا و مانع بصری جذابی باشند که برای دفتر مدرن عالی است.

پارتیشن اداری ساده

با این حال، توجه به این نکته مهم است که پارتیشن های اداری ثابت، مانند پارتیشن های شیشه ای، معمولاً زمان بیشتری برای نصب دارند و باید توسط یک سازنده حرفه ای راه اندازی شوند.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌های شیشه‌ای جایگزینی شیک و شیک برای پارتیشن‌های دیگر هستند که به شما این امکان را می‌دهند که فضای خود را به دفاتر خصوصی جدا کنید، بدون اینکه دید و منظر اتاق را تغییر دهید. یک پارتیشن  شیشه ای شفاف و به طور معمول پوششی از کف تا سقف را به شما  ارائه می دهد، یک پارتیشن شیشه ای می تواند دفتر شما را تقسیم کند و سر و صدای محل کار را کاهش دهد، در حالی که اجازه می دهد نور طبیعی و مصنوعی وارد اتاق شود، فضای شما را روشن تر کند و احساس طبیعی دور بودنتان از سایرین را افزایش دهد.

"</p

اتاقک های اداری

یک سبک متفاوت از پارتیشن اداری، اتاقک اداری می باشد که  به گونه ای طراحی شده است که فضایی خصوصی را برای تک تک کارمندان فراهم میکند تا روی کار خود تمرکز کنند. بسیاری از دفاتر دارای شبکه ای از اتاقک های اداری برای کارکنان خود هستند که این امر می‌تواند به افزایش حریم خصوصی، کاهش حواس‌پرتی‌های اداری کارمندان کمک کند و طنین صدا ها را در فضاهای بزرگ‌تر به حداقل می‌رساند.

پارتبشن اداری اتاقکی

همانطور که می بینید انواع مختلفی از پارتیشن اداری در بازار وجود دارد که متناسب با نیاز شما باشد. اما اینکه کدام یک برای شما مناسب است به آنچه از فضای اداری خود نیاز دارید بستگی دارد. اگر برای تصمیم‌گیری در مورد راه‌حل به کمک نیاز دارید، تیم دوستانه کارکنان خدمات مشتری ما همیشه برای کمک آماده هستند. به سادگی با ما تماس بگیرید و ما در کنار شما خواهیم بود تا به شما کمک کنیم فضای اداری خود را به بهترین شکل شخصی سازی کنید.

"</p