پارتیشن استیل

پارتیشن استیل، دیواری است که برای جداسازی فضاها یا ایجاد حریم خصوصی درست شده است. این دیوارها معمولاً از فلزات مانند استیل ساخته می شوند. پارتیشن های استیل به دلیل مقاومت بالای خود در برابر ضربه، خوردگی و زنگ زدگی، برای جداسازی فضاهای اداری و صنعتی کاربرد دارند. پارتیشن های استیل معمولاً با ضخامت 1 تا 3 میلی‌متر ساخته می شوند.طرح های پارتیشن استیل را میتوان با توجه به ابعاد و تعداد پنل ها و زاویه بین انها و دیوار ها و یا استفاده از درها یا ورودی بدون درب سفارشی سازی کرد. با شرکت مهندسی مهرازان ویرا سپید (با نام تجاری ادایران) شما قادر به طراحی و اجرای انواع پارتیشن های مورد نظر هستید. 

دفتر مهندسی و اجرای نادایران یک شرکت متخصص در طراحی و اجرای پروژه های عمرانی، صنعتی و معماری است. این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص، دارای تجربه ای چندین ساله در زمینه های مختلف مهندسی است. این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی و کاربرد تکنولوژی های نوین، قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود است.

اگر به دنبال یک شرکت مهندسی و اجرایی مطمئن، حرفه ای و با سابقه هستید، دفتر مهندسی و اجرایی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره رایگان، با مهندسین ما تماس بگیرید یا به وب سایت WWW.nadiran.ir مراجعه کنید. منتظر تماس شما هستیم.

پارتیشن های شیشه ای