شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی چیست؟

شیشه رنگی، شیشه‌ای است که به وسیلهٔ اکسید فلزات مانند سلنیوم، کبالت، نیکل و آهن رنگ شده است. این نوع شیشه در برخی موارد به عنوان دکوراسیون در ساختمان‌ها و محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.در واقع این شیشه ها که از شیشه سکوریت و لمینت ساخته شده اند تا ۴ برابر نسبت به شیشه‌های معمولی مقاوم تر هستند.

در کل، این نوع شیشه به دليل زيبايي و جذابيتي كه دارد، در صنايع مختلف براي توليد محصولات مختلف به كار گرفته مي‌شود.

شیشه رنگی

کاربرد شیشه رنگی

کاربردهای شیشه رنگی بسیار گسترده هستند. در صنایع ساختمان، از شیشه رنگی برای ساخت پنجره‌ها، درب‌ها، پارتیشن‌ها و دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

این نوع شیشه در صنعت ساختمانی بسیار کاربرد دارد و به دلایل زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

1. زیبایی و تزئین: شیشه رنگی به عنوان یک عنصر تزئینی در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. با ترکیب رنگ‌های مختلف، طرح‌ها و الگوهای جذاب و منحصر به فرد از شکل گیرده است که به ساختمان زیبایی و جذاب تر می‌دهد.

2. حفاظت از حرارت: شيشة رنگي قابليت جذب نور خورشيدي را دارد كی كمك به كاستن گرما در داخل ساختمان. این خصوصية باعث صرف کمتر برای سیستم‌های تهویة و تبرید می‌شود و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های انرژی می‌شود.

3. حفاظت از حرارت: شيشة رنگي قابليت جذب نور خورشيدي را دارد كی كمك به كاستن گرما در داخل ساختمان. این خصوصية باعث صرف کمتر برای سیستم‌های تهویة و تبرید می‌شود و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های انرژی می‌شود.

4. حفاظت از حساب: شيشة رنگي قابليت جذب نور خورشيدي را دارد کى به كاستن گرما در داخل ساختمان. این خصوصية باعث صرف کمتر برای سیستم‌های تهوية و تبرید می‌شود و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هز

 

شیشه رنگی

براورد قیمت ان به چه عواملی بستگی دارد؟

1- ابعاد شيشه

2- نوع شيشه (ضد حريق، ضد صدا و …)

3- رنگ شيشه

4- تعداد سفارش

5- کیفیت شیشه

6- شرکت تولید کننده و فروشنده.

شیشه رنگی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!