درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای کامل یک نوع درب اتوماتیک است که شامل یک سیستم کرکره متحرک و یک سیستم اتوماسیون برای باز و بسته کردن آن می‌شود. این درب‌ها عموماً در ساختمان‌ها و فضاهای تجاری استفاده می‌شوند و به دلیل قابلیت های خود، راحتی استفاده، امنیت بالا و طول عمر طولانی، بسیار محبوب هستند. درب اتوماتیک کرکره ای کامل یک نوع درب اتوماتیک است که شامل یک سیستم کرکره متحرک و یک سیستم اتوماسیون برای باز و بسته کردن آن می‌شود. این درب‌ها عموماً در ساختمان‌ها و فضاهای تجاری استفاده می‌شوند و به دلیل قابلیت های خود، راحتی استفاده، امنیت بالا و طول عمر طولانی، بسیار محبوب هستند.

انواع کرکره برقی عبارت اند از:

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی فولادی

کرکره برقی فولادی

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی رول گیتر

مشتریان می توانند با توجه به نیاز و نوع کاربردشان، یکی از انواع کرکره برقی ضدسرقت یا انواع دیگر را انتخاب کنند. هریک از کرکره های اتوماتیک بالا دارای مزایا و معایبی هستند.

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی و راه اندازی آن ،کاری تخصصی و فنی محسوب می شود. کیفیت نهایی کار شما با دقت و کیفیت نصب کرکره برقی تان رابطه مستقیم دارد. اگر قصد سفارش و خرید کرکره برقی دارید، با واحد فروش شرکت ما در ارتباط باشید، کارشناسان فنی ما در محل پروژه جهت اندازه گیری و برآورد کار درب کرکره برقی شما، حضور پیدا کرده تا با اندازه گیری دقیق و بررسی جزئیات و محدودیت های پروژه، قیمت کرکره برقی را به صورت دقیق محاسبه و براورد کنند و  به شما مشتریان عزیز ارائه دهند. پس از تولید و مونتاژ  درب کرکره ای شما، کرکره برقی به صورت رول شده با بسته بندی ویژه به همراه متعلقات و لوازم جانبی به همراه تیم فنی نصب، که متشکل از یک نفر نصاب حرفه ای و یک نفر کمک نصاب درب اتوماتیک و کرکره برقی است به محل اعزام می شود. جهت اعزام نصاب کرکره برقی و تعمیرکار کرکره برقی جهت تعمیر کرکره برقی با ما در ارتباط باشید.

کاربرد کرکره برقی

کرکره برقی مغازه و فروشگاه
کرکره برقی پارکینگ و درب حیاط
کرکره برقی پنجره و تراس
کرکره برقی بانک، صرافی و طلافروشی
کرکره برقی سوله، انبار و کارخانه

رنگ کرکره برقی

در رابطه با رنگبندی کرکره برقی و همچنین طرح آن، هیچ محدودیتی وجود ندارد. امکان تولید تیغه کرکره برقی در رنگ های مختلف، طرح چوب ، پانچ خورده و … بنا به سلیقه مشتری وجود دارد. به این نکته هم توجه کنید که کرکره برقی می تواند یک کرکره اتوماتیک ساده باشد که با استفاده از یک ریموت کنترل شود و یا می تواند مجهز به آپشن های ایمنی و امنیتی کامل شامل سنسور چشمی(فوتوسل)، چراغ چشمک زن (فلشر یا فلاشر) و یا انواع و اقسام رله ها باشد. ذکر این نکته ضروریست که می‌توان با استفاده از موتور کرکره برقی ساید(گیربکس دار و زنجیر دار) یا موتور کرکره برقی توبلار(لوله ای یا توکار)، یک کرکره دستی یا سنتی قدیمی را به کرکره برقی یا اتوماتیک تبدیل کرد.

مزایای درب کرکره برقی

کرکره برقی آلومینیومی: تولید در وزن های مختلف سبک، سنگین و نیمه سنگین، قیمت مناسب، تنوع طرح و رنگ
کرکره برقی فولادی و آهنی: ضدسرقت، مقاوم در برابر ضربه و غیر قابل نفوذ
کرکره برقی پلی کربنات شفاف و شیشه ای: زیبایی، شفافیت.و امنیت
کرکره برقی رول گیتر(رولگیتر): مناسب برای کاربردهای امنیتی و غیر قابل نفوذ
قابل استفاده در هر نوع آب و هوا و اقلیمی

انواع موتور کرکره برقی

۱. موتور کرکره برقی ساید (Side) یا موتور زنجیری (موتور زنجیردار یا گیربکس دار)
۲. موتور کرکره برقی توبلار (Tubular) یا موتور لوله ای یا موتور توکار
۳. موتور سانترال (Central) یا مرکزی یا موتور وسط کرکره برقی

در نصب کرکره برقی، باتوجه به شرایط پروژه، وزن و ارتفاع کرکره از یکی از سه نوع موتور کرکره برقی بالا استفاده می شود. که تشخیص نوع موتور به عهده نصاب کرکره برقی است. نصاب با اتکا به تجربه و دانش خود، هم چنین با لحاظ موارد فوق بایستی یک نوع موتور مناسب را برای کرکره برقی انتخاب کند. اینکه ما از کدام یک از موتورهای ذکر شده در بالا استفاده کنیم به عوامل زیادی بستگی دارد. مثل وزن کرکره برقی، ارتفاع کار، زیبایی و نمای کار و …
پس از انتخاب نوع موتور، سایز شفت یا لوله کرکره تعیین خواهد شد. به طورکلی ما از سه سایز لوله استفاده می کنیم، لوله ۸، لوله ۱۱ و لوله ۱۳. پس از انتخاب نوع کرکره، نوع موتور و سایز شفت، نوبت به تعیین نوع ریل کرکره می رسد.

انواع ریل کرکره برقی

۱.ریل آلومینیومی کرکره برقی
۲.ریل فولادی و آهنی کرکره برقی
اگر امنیت و استحکام کار برای شما در اولویت است ما به شما استفاده و نصب ریل آهنی یا فولادی را برای کرکره برقی توصیه می کنیم. اگر قیمت تمام شده کار برای شما در اولویت قرار دارد، توصیه ما به شما استفاده از ریل آلومینیومی است.

آپشن های کرکره برقی

درب برقی ما می تواند یک کرکره اتوماتیک ساده باشد که با استفاده از یک ریموت کنترل شود و یا می تواند مجهز به آپشن های ایمنی مثل قابلیت Anti-Crash، سنسور چشمی یا فوتوسل، چراغ فلشر یا چشمک زن و … باشد. آپشن آنتی کرش(Anti- Crash) در کرکره های برقی این قابلیت را دارد که در صورت برخورد کرکره با یک مانع، کرکره مجدد به سمت بالا رول شود تا مانع از وقوع حوادث احتمالی شود.